Marka Profili

Tekstil sektöründeki 20 yıllık tecrübesini, marka yaratma heyecanı ile birleştiren NAZLI GÜRER ALDIKAÇTI 2003 yılında NGSTYLE’ı kurdu.
Kendine özgü tarzı, kalitesi, güçlü satış ve pazarlama ağı sayesinde Türkiye’nin önde gelen kadın giyim markaları arasında yer almayı başardı.
İleri teknolojisi ve tasarım gücü ile kendini yenileyen ve dünya markaları ile eş zamanlı büyüyen NGSTYLE, Şişli- Bomonti’deki 1500 metrekarelik merkez binasında; yönetim, ürün geliştirme ve tasarım, pazarlama ve satış, muhasebe ve finans gibi belirleyici birimlerin bulunduğu 43 kişilik ekip ile çalışmaktadır.
NGSTYLE’ın müşteri kitlesi, A ve B sosyoekonomik profiline sahip, çalışan yada hayatın içinden 18 - 65 yaş arası kendine güvenen, kültürlü, sosyal aktivitesi fazla olan hedef tüketicilerden oluşmaktadır.

Türkiye genelinde başta büyük şehirlerdeki katlı mağazalar ve alışveriş merkezleri olmak üzere 150 seçkin noktada ürünleri satılmaktadır.
Kurulduğu günden beri doğru pazarlama tekniği ile iç piyasada önemli satış noktalarında yer alan NGSTYLE, 2010 & 2011 yıllını mağazalaşma yılı ilan etmiş, tarzını ve mağazacılık konseptini ortaya koyacak stratejik mağazalar açmayı gündemine almıştır.

İç piyasaya girişiyle yoğun bir talep gören NGSTYLE, yurt dışından gelen yoğun talepler doğrultusunda S.Petersburg‘dan Sibirya’ya kadar Rusya Federasyonu sınırları içindeki her noktada müşterilerine ulaşmaktadır.
Hayatın her anında şık olmak isteyen kadınların öncelikli tercihleri arasında bulunan NGSTYLE, her sezon yenilenen koleksiyonuyla farkındalık yaratmaktadır.

Sunum dosyasını indirmek için tıklayınız.