İade ve Değişim

Aşağıdaki yönergelere göre yapılmamış ve sitemiz üzerinden iade adımları tamamlanmamış iadelerde sorumluluk kabul edilemeyecek ve geri ödemesi gerçekleştirilemeyecektir.

Satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim?

www.ng-style.com adresinden satın aldığınız ürünlerin değişimini herhangi bir NGSTYLE  mağazasından faturanızı göstererek yapabilirsiniz. Sadece sezon ürünlerinde değişim yapılmaktadır.

İnternette yapılan alışverişlerde mağazalardan para iadesi yapılamaz.

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim ?

Ng-style.com adresinden satın aldığınız ürünlerin iadesi  için faturanın arkasındaki yeri  doldurarak herhangi ARAS  Kargo şubesinden iade gönderiminizi bedelsiz olarak yapabilirsiniz.

Mağazadan tarafıma gönderilen ürünü nasıl iade edebilirim ?

İadenizi ARAS KARGO ile aşağıdaki adrese gönderirseniz kargo masrafları tarafımıza aittir. Ücretsiz iade için mutlaka ARAS  KARGO ile tarafımıza gönderilmelidir.
 

Mağazalarınızdan değişim yapabilir miyim?

Mağazalarımızdan faturanızı beyan ederek kullanılmamış ürünlerinizin değişimini 30 gün içinde yapabilirsiniz.

İade etme süresi kaç gündür?

Tüketici Kanunu'ndaki, "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren ilk on dört (14) gündür. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapacağınız iadelerde de, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade işlemlerinde kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?

www.ng-style.com'dan form doldurarak gerçekleştirdiğiniz tüm iadelerin kargo masrafları bize aittir. Ancak ürün iadenizi ARAS KARGO dışında başka bir kargo firmasından yaptığınızda karşı ödeme ile gönderilen ürünler kabul edilmemektedir.

İade işleminden ne kadar zaman sonra geri ödeme hesabıma yansır?

www.ng-stylecom, iade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol etmektedir. İadeniz kabul edildiğinde ve tarafımızdan para iadeniz gerçekleştiğinde e-mail ile bilgilendirileceksiniz. İadenin hesabınıza yansıma süresi banka tarafından belirlenmektedir ve tarafımızdan müdahale edilememektedir.

İade koşulları nelerdir ?

  • Ürün(ler) orjinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollamanız gerekmektedir.
  • Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.
  • Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2-5 iş gününü almaktadır.