MENU

Gizlilik Politikası

Değerli Üye ve Müşterilerimiz;

Kişisel verilerinizin şirketimiz tarafından toplanması, saklanması, aktarılması veya kişisel verilerinizin herhangi bir nedenle işlenmesinde aşağıdaki esaslar uygulanır.

Öncelikle kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme esnasındaki güvenliğinizin şirketimiz için oldukça önemli olduğunu belirtmek isteriz. Bundan dolayı vermiş olduğunuz bilgiler, üyelik sözleşmesinde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında kullanılmayacağını ve üçüncü şahıslarla paylaşılmayacağını taahhüt ediyoruz.

Bu nedenle bu bilgilerinizin korunmasında Ng-style.com’ da en üst düzeyde güvenlik kullanılmaktadır. Ng-style.com’ da kredi kartı bilgileriniz sadece sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılmakta olup, kredi kartınıza ait bilgiler Ng-style.com’ da kayıt edilmemektedir.

Ng-style.com, müşteri bilgilerini yeni kampanyalar, indirimler hakkında bilgi vermek ve güncellemek, ürün ve hizmet iyileştirmesi hususunda saklar ve kullanıcı izni olmak suretiyle kullanır. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama ve beyan zorunluluğu olduğu durumlarda sadece ve sadece resmi makamlara açıklanabilecektir.

Ng-style.com, Google Analytics’ in Yeniden Pazarlama Demografi ve İlgi Alanı Raporlaması sistemini kullanmaktadır. Bu sistem kullanıcılarımızın/ziyaretçilerimizin ilgilendiği ürünleri kendilerine tekrar sunma hizmeti olarak kullanılır. Reklam ayarlarınız kullanarak Görüntülü Reklamcılık için Google Analytics’ in kapsamı dışında kalabilir ve girmiş olduğunuz mecraları özelleştirebilirsiniz.

Ng-style.com’da tarafından belirli aralıklarla gönderilen e-postaları almak istemiyorsanız, e-postaların alt kısmında bulunan ‘’E-Bülten listemizden çıkmak için tıklayınız’’ linkine tıklayarak listeden çıkabilirsiniz.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu sistemde, İnternet üzerindeki dolaşımları sırasında bilgilerinizin,  herhangi bir sebeple istenmeyen kişi ve kurumların ele geçirilmesi engellenmiştir.

Bizimle İletişime Geçiniz;

Şirketimize herhangi bir konuda erişim talebinizin bulunması halinde aşağıdaki irtibat bilgilerinden ulaşabilirsiniz.


Adres  : NG TEKSTİL SAN ve TİC.A.Ş.
Merkez mh.Çiftecevizler cd.no:23 4100 Şişli/İstanbul

Telefon: 0212 233 68 08

Fax       : 0212 233 68 07

E-mail :  musteri@ng-style.com